Embers Family O nas

O nas

CEO EMBERS FAMILY SP Z O.O. Radosław Dobrowolski

ENERGIA ODNAWIALNA I BEZKOSZTOWE DOMY MODUŁOWE

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy fachowcami w swojej branży, pasjonatami dla których praca stała się hobby. Jesteśmy firmą, która pomoże ograniczyć koszty energii elektrycznej gospodarstwa domowego, rolnego czy firmy. Dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania renomowanych światowych firm. 

NASZE MOTTO
Motto opisującym działnia Embers Family jest „PRAWDA”. Na jej fundamencie budujemy swój biznes. Prawdziwe, rzetelne informacje dotyczące dostępnych dofinansowań, aktualnych aktów prawnych, możliwości finansowania oraz oferowanego sprzętu. Bez ściem, bez lawirowania i kłamstw. Nie obiecujemy tzw. złotych gór, dajemy naszym klientom sprawdzone rozwiązania dzięki którym uzyskujemy realne oszczędności!
Działamy kompleksowo, pomagamy przy wypełnianiu i składaniu wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej, dajemy również możliwość finansowania inwestycji (kredyt)Zajmujemy się również projektowaniem.  Dla wszystkich naszych klientów oferujemy Kompleksowość – w Embers Family oznacza to realizację inwestycji od A do Z, przy czym najważniejsze w całym procesie realizacji jest Z! Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która w takim stopniu dba o kompleksowość świadczonych usług.

ZEROEMISYJNE DOMY MODUŁOWE

Budownictwo modułowe to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków na świecie. Z dumą przedstawiamy Państwu Embers Family – firmę, która wyznacza nową jakość w systemach modułowych. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest hotel, biurowiec czy dom mieszkalny – nasze rozwiązania są ściśle dopasowane do Twoich potrzeb.
Zapraszamy naszych sympatyków, inwestorów i wykonawców do zapoznania się z ofertą naszej firmy.